Bebeğinizin Burcu

Yay burcu bebeği 
 

İçinde bulunduğu oyun çemberinde talihli ve mutlu bir bebektir, Yay bebeği. Bu burca mensup kaygısız bebekler, kendi kendilerini idare etme yanlısı ve özellikle, çok erken yaşta yürümeye meyilli olur. Kâşiflik duygusu yüksektir ve her yere mümkün olabildiğince tek başlarına ve önce varmaya niyetlidirler.

Bağımsız karakteri ve özgür ruhu ile, Yay bebeğinin içinde keşfedeceği bir çok özellik bulunur. Bu bakımdan bir Yay bebeğini dört duvar arasına hapsetmek,ona verebileceğiniz en büyük zararı verir. Böyle yaptığınızda o size mutlaka karşılığını da verecektir. Bunun dışında, bir Yay bebeğini, öteki burçlarda görüldüğü üzere öyle her dakika tatmin etmek de gerekmez. Kamusal alanlarda varlık göstermeleri onlara yeter, başlarını alıp, dünyalarına ilerlerler.

Kâşifliğiyle tanınan bir Yay bebeği için yeni bir oyuncak neyse, yeni bir arkadaş da odur. Ve bunda hiç bir korkulacak şey yoktur. Yay bebeği her şeyi karşılıksız elde etmeyle meyilli yapıda, beleşçidir. Etrafında nasıl bir arkadaş grubu yaratacağını bilir ve onlar arasında kabul görmeyi de her nasılsa başarır. İster evde, isterse dış dünyanın büyüklüğünde, bir gruba üye olmaya bayılır. Zaten görmeyi arzuladığı dünya da budur. Sokağa çıkmaya can atar. Diğer tüm bebeklerden daha kolayca seyahat eder ve hiç araç ayırt etmez. Özgürlüğü temel alan Yay bebeğinin meraklı zihni, keşfe ve maceraya düşkünlüğü ile, size iyi yolculuklar! 12345678910111213


Article Düzenle

Yorum Ekle

Web Tasarım Data1        

İsim Bankası

Reklam Verin

Tatlı Sözlük