Bebeğinizin Burcu

Balık burcu bebeği
Dışarıdan biraz ‘kayıp bir ruh’ gibi görünebilen Balık burcu bebeği, ortada hiçbir neden yokken bile ağlamaya başlayabilen bir yapıdadır. Bu, bebeğinizin doğuştan gelen kişiliğiyle alakalıdır. Balık burcu bebekleri böyle davranırlar; zira her şeyi dışa vurmayıp içlerine atma huyları, böyle davranmalarına neden olur. Sürekli sızlanırlar ama feryat etmezler. Bu anlamda Balık burcu bebekleri, aile ortamı içindeki duygusal titreşimleri çok yakından sezer, aile içi kargaşalar, tartışmaları yoğun biçimde algılar ve bunlardan açıkça etkilenirler.

Etrafındaki kişileri çok fazla önemseyip gözettikleri için neredeyse kendi kişiliklerini hiçe sayacak bir yaradılışa sahip olan Balık burcu bebekleri, bu anlamda, sahip oldukları şeyleri başkalarıyla paylaşmaktan fazlasıyla tatmin olurlar. Bu davranışlara sahip bir Balık bebeğinin, anne ve babası tarafından gözlemlendiği esnada, onun içinde yer aldığı sosyal gruptan dışlanıp dışlanmadığına özellikle dikkat etmesinde fayda vardır. Doğal olarak aşırı duyarlı olan Balık bebekleri ayrıca, her nereden gelirse gelsin, kendilerine karşı gösterilen aşırı ilgiye de kayıtsız değildir.

Hayalci zihinleriyle Balık bebekleri, düşünceler arasında kolayca kaybolur. Gerçek dünya ile aralarına neredeyse set çekecek kadar hayale kapılabilirler. Balık bebeklerinin aşırı detaylı durumlarla mümkün olduğunca içli dışlı bırakılmamaları bu durumda yapılacak en iyi şeydir. Zaten aşırı detaylı şeyleri çabucak unuturlar. Balık bebeklerinin rüya alışkanlıklarını da özellikle gözlem ve kontrol altında tutmak gerekebilir. Kâbuslarından çok fazla etkilenebilirler. Verici yapılarıyla Balık bebekleri, doğuştan hayalcidir ve akışkanlığa, Su grubu burcu oldukları için eğilimlidirler. Bu yüzden, onları kendi hallerinde akıntıya bırakın, tatlı tatlı süzülsünler ! 

 12345678910111213


Article Düzenle

Yorum Ekle

Web Tasarım Data1        

İsim Bankası

Reklam Verin

Tatlı Sözlük