Bebeğinizin Burcu

 

 

Koç Burcu Bebeği
Oyun grubunun ‘Rambo’su olay yerinde! Eğer ortalıkta bir Koç bebeği varsa, durumdan haddinden fazla eylem ve hareketlilik bekleseniz iyi olur. Bu yumurcağın, elinde bir çıngırakla öylece oturacağını zannetmeyin; böyle bir şey olmayacak. Koç burcu bebeği, kesinlikle duyulması muhtemel birçok gürültü çıkaran bir yapıdadır. Gerçekten, bu konuda başka bir şansınız yoktur. Ateş grubu burçları üyesi olarak Koç bebeği, her zaman bir şeyler yapmaya hazırlıklı ve dinamik bir karakterdedir.

Peki bu, bebeğinizle uzlaşmanızı güçleştirir mi ? Doğrusu, haddinden fazla; evet. Bu nedenle ebeveynlerin, Koç burcu bebeklerinin öteki arkadaşlarıyla nasıl muhatap olacakları konusunda hakkaniyetli davranmaları gerekebilir. Örneğin, paylaşmak, bebeğinizin içinden doğal olarak gelmeyebilecektir. Bazı şeylerin öğrenilmesi zaman alır. Kardeş olsalar bile bu konuda birbirlerinden hazzetmeyebilirler; bu bakımdan bir Koç bebeği ile parka gitmek, alelade bir yürüyüşten fazlası olur.

Koç bebeğinin belki de en fazla isteyebileceği şey, dikkatleri üzerinde toplayabilmektir. Bu anlamda ebeveynlere çok fazla yük düşmektedir. Bir oyun hazırlığı esnasında, Koç bebeği oyun arkadaşlarının dikkatlerini fazlasıyla ötekiler üzerinde toplayabilmektedir. Bu bebek aynı zamanda pek çok meşguliyete de erken yaşta merak salar ve uygular. Önce kendisi, her şeyi tamamlamak ve bilmek ister. Bu yüzden sürekli olarak telaş içinde bir şeyler söylenip durur.

Onu sakinleştirebilmek için en doğru yöntem, bedeli ne olursa olsun özgür bırakmaktır. Ama o bu sırada başka insanlarla etkileşimden de büyük keyif alır. Bu tür bebekler kesinlikle fiziksel davranışa meyilli ve kesin uyarıya ihtiyaç duyan tiplerden olurlar. Bu yüzden, daha doğumunun ilk gününden itibaren hazırlıklı olun deriz !12345678910111213


Article Düzenle

Yorum Ekle

Web Tasarım Data1        

İsim Bankası

Reklam Verin

Tatlı Sözlük