Bebeğinizin Burcu

Yengeç burcu bebeği

Bir Su grubu burcu üyesi olarak Yengeç bebeği, tüm burç grupları arasında en ‘sulugöz’ olanıdır desek yeri. Yengeç bebekleri sürekli olarak ağlamaya meyilli oldukları için, onlara sarılmak veya dokunmak, ihtiyaç duydukları konfor bakımından son derece önemli ve gerekli olur. Bu anlamda bir Yengeç bebeği kendisini sürekli olarak emniyette tutmak ister ve evde yaşanabilecek en düşük huzursuz titreşimin de ayırdına varır. Bu nedenle bir Yengeç bebeğinin yanında tartışılmamalı, bu yapılmak zorunda ise bile, en düşük seviyede tutulabilmelidir.(Bu bütün bebekler için geçerli tabii ki).

Aile kavramı, Yengeç bebeği için de, neredeyse onu yetiştirmek için de son derece önemlidir. ‘Anne’ grubu burçların bir üyesi olarak Yengeç üyesi, bakımın, ailenin ve duygusallık ve çeşitli ruhsal durumların temsilcisidir. Aynı zamanda ‘Hafıza’ grubundan bir burç olarak da Yengeç burcu bebeği, geçmişi, yaşanmışlıkları, iyiyi ve kötüyü birbirinden ayırt edebilir. Böylesi burca dahil bir bebek, annesinin elini iki dakikalığına bile süpermarkette bıraksa, bunu ömrü boyunca annesinin onu terk ettiği fikrine yorabilir de!

Bu ve bu türlü nedenlerden ötürü, Yengeç burcu bebeğinin güvenlik talebi had safhada olur; özellikle de aile içinde. Bir Yengeç bebeği için aile, arkadaşlardan daha mühimdir. Belki de bu nedenle, Yengeç burcu bebeği anne ve babasını mutfak konusundaki huysuzluklarıyla şaşırtabilir. İyi bir yemek menüsü, onun için iyi bir aile ortamı anlamına gelebileceğinden, bebeğinizi nasıl beslediğiniz onun için büyük önem taşımaktadır. Aileye çok önem veren ve ancak burada kendini güvende hisseden Yengeç bebeği, yüzme konusunda da balığı aratmaz!12345678910111213


Article Düzenle

Yorum Ekle

Web Tasarım Data1        

İsim Bankası

Reklam Verin

Tatlı Sözlük