Bebeğinizin Burcu

Aslan burcu bebeği

Bir Aslan burcu bebeği, her şeyi bir yana bırakırsak; gürültücü olur ! Bir anne veya baba olarak, yakın geleceğe kadar rahat bir uykunun size uzak olduğunu şimdiden garanti edebilirsiniz. Bir Aslan bebeği mutlaka sesinin duyulmasını ve yanında kim olursa olsun, muhatap alınmayı bekler. Bir dikkat merkezi yaratabilmek üzere, bu bebeğin başka çıkarı yoktur; dikkatler mutlaka onda toplanmak durumundadır. Eğer herhangi bir planın parçası olursa, ailenin tüm dikkat ve çekim gücü, Aslan bebeği üzerinde yoğunlaşır.

Aslan bebeği, etrafta her daim bir ‘izleyicisi’ olduğunu bilmekten büyük keyif alır. Bu yüzden bu burcun üyelerinin çoğunun, ekran veya sahne yıldızı olmasına şaşmamalıdır. Bebeğiniz de, kısa zaman içinde provalara başlar ! Bu anlamda, Aslan bebeği, rekabetçidir de; herhangi bir oyun grubu veya sosyal durumda, Aslan bebeği kolayca arkadaşlar edinir ve eğer kendisinin sahnede olduğuna inanıyorsa, sonuna kadar etkileşimden çok büyük keyif alır.

Ancak Aslan bebeklerinin zorda kaldığı durumlar da yok değildir; kimi rolleri üstlenmek, bazı sorumlulukları yüklenmek, hatta oyuncak paylaşımında bunu görmemiz mümkün olur. Kendilerini, gördükleri her şeyin kralı veya kraliçesi varsayarak, kuralları kendi kendilerine belirlemeye meyilli olurlar. Bununla baş edebilmek için, Aslan bebeğinin grubun lideri olduğu hakkını ona iade edin; onu bol bol eğlendirmeye sevkedin ve kendi krallığının hükümdarı olmasına özen gösterin; sakın onun oyun alanında takılmayın! Size kükreyebilir.12345678910111213


Article Düzenle

Yorum Ekle

Web Tasarım Data1        

İsim Bankası

Reklam Verin

Tatlı Sözlük