Bebeğinizin Burcu

Başak burcu bebeği

En iyisi ya da en kötüsü adına, bir Başak bebeğinin yegâne özelliği, huysuzluğu, yaygaracılığı veya titizliği, hatta kılı kırk yaran müşkülpesent tavırlarıdır. Bu koşullar altında bir Başak bebeğinden mükemmeliyetçi olmanın ötesinde başka bir şey bekleyebilir misiniz ? Artık alışın: Başak bebeği, titizdir ve mutlaka bir rutini vardır. Son kertede bir rutini olması kötü bir şey değildir. Ama sakın ola bu rutini bozmaya çalışmayın ! Bir Başak bebeği, kendi rutininin değiştirilmesine hiç de iyi karşılık vermeyecektir.

Başak bebeği, yiyecek konusunda da seçici olur. Bu bakımdan onun yemeklerini mümkün olduğunca basitçe sunun. Ona tuhaf yiyecekler vermediğiniz sürece, bebeğiniz rahatsız olmaz. Temiz bir yatak odası, basit kıyafetler, bu bebeğin huzuru için yeterli olur. Aynı şekilde bir Başak bebeği, sıradan oyunlarla kendisini saatlerce oyalayabilir. Diğer bebeklerden genellikle çok daha önce konuşmayı sökebilecek yapıdaki Başak bebeği ayrıca, kafasında bir çok şeyle doludur.

Erken yaşlarıyla birlikte Başak bebeği annesinin de yegâne yardımcısı olur. Başak burcu üyeleri, ötekilere hizmetten yana yoğun bir eğilim içindedirler. Bu bakımdan vazifelerini hiçbir zaman aksatmazlar. Ancak biraz da utangaçtırlar. Bununla baş edebilmek için, Başak bebeklerinin ötekilere yardım etmeye çalışma hali içinde olduğunun ayırtında olun. Temizliği seven ve kendilerini kolayca mutlu edebilen Başak bebekleri, seçicilikleriyle de iyidirler.12345678910111213


Article Düzenle

Yorum Ekle

Web Tasarım Data1        

İsim Bankası

Reklam Verin

Tatlı Sözlük