Bebeğinizin Burcu

 

Terazi burcu bebeği

Bir Terazi bebeği, ötekilerin dikkatini çekmeyi, çekip gitmeye yeğler. Eğer Doktor muayenesinde herkesin kendisine agu aguladığı bir bebek varsa, bilin ki mutlaka Terazidir. Pasif ama çekici haliyle Terazi bebeği, çevresindeki kişiler için dayanılmaz bir cazibe alanı üretir. Bunun nedeni bebeğin kendisine yönelik ilgiyi de gülümseyerek kayıtsız bırakmaması olabilir. Konu ne olursa olsun, bir Terazi bebeği, en sevecen karakter özelliklerini bünyesinde taşır. En uygunsuz hallerde bile tatlılığından yitirmeyen Terazi bebeği, etrafında arkadaşlarının bulunmasını, yalnız bırakılmaya her daim tercih eder karakterdedir.

Bir grup içinde, bu bebek ötekilerden kolayca sıyrılır; sosyalliği ve diplomasi yeteneği, bir Terazi bebeğine yaraşır görünümü kazandırır. Terazi bebeği doğuştan arabulucudur; bu bakımdan Yargıç ya da Avukat olmaya meyilli olabilir. Keyifli dokunuşlara karşı ilgili olan Terazi bebekleri, özellikle de kızlar, yere indirilmekten, ilginin üzerlerinden çekilmesinden pek hoşlanmaz. Kendilerini iyi hissetmeyi çok seven Terazi bebekleri, iyi giyime de önem verir, bu anlamda konforlarına da düşkün olurlar. Temiz, oturan kıyafetler ve her şeyi yerli yerinde, kullanışlı bir oda onlara yaraşır.

Ortalık biraz düzenli mi? Eh, Terazi bebeği, her ne kadar bunu en yumuşak şekilde halletmeye meyilli olsa da, nasıl manipülatif olunacağını iyi bilir. Bu durumla baş edebilmek için kendisiyle konuşulmasından çok hoşlanan, sosyal olmayı pek seven ve her türlü oyun grubunda var olmaya can atan bir bebeğiniz olduğunun ayırtında olmanız, yeter. Hadi, oyun başlasın!12345678910111213


Article Düzenle

Yorum Ekle

Web Tasarım Data1        

İsim Bankası

Reklam Verin

Tatlı Sözlük