Bebeğinizin Burcu

 

Akrep burcu bebeği

Bir Akrep bebeği ortama girdiğinde, tüm gözler onun üzerine çevrilir. Bu, onun hayatının geri kalan kısmı için de söz konusu olacaktır. Kaldı ki o da buna büyük ihtiyaç duyar. Bu anlamda, diğerlerinden biraz daha manipülatif karakterde olan ve çevresindeki enerjiyi emerek kendi üzerinde biriktiren bu bebekle baş edebilmek için, onun biraz mistik yönleri olduğunu anlamanız gerekir. Örneğin ağlamaya başlarsa, bunun nedenini çözmek biraz zamanınızı alabilir. Bu bakımdan bir Akrep bebeğinin yaşadığı sıkıntıyı, su yüzündeki huzursuzluğun altındaki asıl nedeni çözmek güç olabilecektir.

Akrep bebeği söz konusu olduğunda, iktidar çatışmaları da kendiliğinden baş gösterecektir. Bir Akrep bebeği, yaptığı plan ve tasarılara Anne ve Baba başta gelmek üzere herkesin uyum sağlaması gerektiğine inanır. Dikkatli olmalısınız, zira Akrep bebeği kudretlidir.

O, ne istediğini bilen ve açıkça ifade edebilen, izlediği manzaranın altındaki gerçekleri, asıl mesajları da kısa sürede çözen bir yapıdadır. Burada özellikle bir hususu dile getirelim: Akrep bebekleri altlarını doldurduklarında bundan hiç mi hiç hoşlanmazlar. Bu nedenle onların bezlerini ötekilerden daha sık değiştirmek durumunda kalabilirsiniz. Bazı zamanlar bu durum onların yegâne sıkıntı kaynağı dahi olabilir. Bu bakımdan, bir Akrep bebeği çok yakından takip edilebilmelidir. O ayrıca sosyal ortamlarda da liderliği kendi üzerinde toplamaya gönüllü bir yapıdadır. Akıllı, ne istediğini kendi kelimeleriyle ifade etmeye meyilli ve nasıl alacağını da acaip iyi bilen bir bebeğiniz var… Aman dikkat !12345678910111213


Article Düzenle

Yorum Ekle

Web Tasarım Data1        

İsim Bankası

Reklam Verin

Tatlı Sözlük