Burcunuza Göre Beslenme Önerileri
Teraziler kereviz, Akrepler soğan yemeli
Terazi burçları günlük beslenme programlarını yaparken kereviz, ıspanak, bezelye, pancar, elma, kuru üzüm, badem, pırasa ve incir gibi faydalı besinleri ilk sıraya koymalılar. Günlük beslenme programında mutlaka soğan, hardal, sarımsak, pırasa, şalgam, incir, erik gibi faydalı besinlere yer vermeleri gerekir.
 
Akrepler ise; mide sağlıkları için gazlı içeceklerden uzak durmayı ihmal etmemeliler.
 
Yaylar yağlı besinlerden uzak durmalı, Oğlaklar süt içmeli
Yay burçlarının günlük beslenme programlarında salatalık, adaçayı, karanfil, brokoli, mantar, domates gibi faydalı besinler olmazsa olmazlardır. Yağlı yiyeceklerden uzak durmak da, Yay burçları için çok önemlidir.Oğlak burçlarının günlük beslenme programlarında mutlaka bulunması gerekenler; portakal, armut, şeftali, domates, mısır, erik ve bol yeşil sebze gibi faydalı besinleridir. Günlük beslenme programında  süt ürünlerine de mutlaka yer vermeliler. 
 
Kovalar bol sebze ve meyveyi tercih etmeli, Balıklar tatlı krizlerini meyve salatası ile geçiştirmeli
Kova burçları, gün içerisinde mutlaka meyve ve sebzelerden oluşan faydalı besinlerden tüketmeliler. Bu besinler arasında; mantar, salatalık, su teresi, avokado, muz, armut, karpuz, fasulye gibi sebze ve meyveler bulunmalıdır.
 
Balık burçları ise; günlük beslenme programlarında muz, nane çayı, kuşkonmaz, fasulye, kereviz sapı, avokado, salatalık, mantar gibi faydalı besinler tüketmeliler.  Ayrıca, gün içerisinde meyve salatası yiyerek tatlı krizlerinizi geçiştirebilirler.
 
Evoria.com


12


Article Düzenle

Yorum Ekle

Web Tasarım Data1        

İsim Bankası

Reklam Verin

Tatlı Sözlük