Hoşgeldiniz (Küçükİnsan için belirlediğiniz kullanıcı adı-mail adresi ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz) Arama | Aktif Konular | Giriş

Düzenle
Konu: NİL-ESRA
merhabalar tuba hanım.bebegımız geldi.cok sukur gayet saglıklı ve ıyı.bugun 50gunluk oldu hani büyüklerimiz derler ya dünyaya gelen büyüyor aynen öyle.çok şükür rabbim hep sağlıklı sıhatli iyi günlerini gösterdin bizlere.maşallah sizin adınızada cok sevindim.ne güzel anne karnında onları taşımak ayrı duygu kucağımıza alıpta sağlıklı olduklarını görmek ayrı duygu heleki bizimki gibi yavaş yavaş gülücükler attığını gördğünüzde ise ap ayrı bi duygu veriyor insana...sizin kız mi erkek mi.bizimki kız.NİL YAREN koyduk ismini.rabbim adlarıyla sağlıklı yaşamayı kısmet etsin onlara.ben epidural doğum oldum.çok rahat ve güzel bi doğum yaptım.epiduralden internette yazılanlardan dolayı biraz korkmuştum.ama her bünyede farklı olsa gerek.ben çok rahat doğum yaptım.ayrıyettende ertesi günü hemen ayaklandım:)içinizi rahat tutun ve bol bol dua edin. sonuçta dualarla ayakta duruyoruz. rabbim yardımcınız olsun. sizin içinde dua edeceğiz kızımla.bu arada ben arada nete girebiliyorum.minik bıldırcına zaman ayırmaktan burada sizlere zaman ayıramaz oldum:)tekrardan görüşmek üzere.hoşçakalın..ve bol bol su içmeye kendinizi hazırlayın..doğum öncesi ve sonrası en iyi şey söylemesi.ve emzirmeden yanaysanız.ki öylsinizdir eminim.doğumunuza 2hafta kala çörek otu yemeye çalışın.her sabah aç karnına 1çay kaşığı ve doğumdan sonrada geceleri her emzirmeye kalkışınızdada aç karnına 1çay kaşığı çörek otu çiğneyin suylada yutun onu.bol bol süt yapıyor emin olun. bol sütlü günler şimdiden. sağlıklı süreçler..rabbim hayırlı zamanda kucağınıza almayı kısmet etsin sizlerede..
Silme sebebi