Hoşgeldiniz (Küçükİnsan için belirlediğiniz kullanıcı adı-mail adresi ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz) Arama | Aktif Konular | Giriş

Yeni Konu Cevapla
bebegim cok sınırlı:(((
didem köseoglu Offline
#1 Gönderildi : 16 Kasım 2011 Çarşamba 14:56:00(UTC)

Sıralama: Newbie

Gruplar: Registered
[Joined]: 15.10.2011(UTC)
[Points]: 3

0 Kere Teşekkür Etti.
0 Mesajına Toplam 0 Kere Teşekkür Edildi.
benım 14 aylık mina adında bır kızım var..bır kac haftadır bebegım sınırlendıgı zaman kaşlarını catıyor..ozellıkle de 'hayır' dedıgım zaman kafasını duvara dayıyor yada alıp başını baska odaya gıdıyo...az oncede elındekı bayram sekerını elınden alınca da gıdıp gelıp bana vuruyorduu..ne yapacam lutfen yardım edın..hamılelıgım zor gectı ama eşimde bende sakin ınsanlarınız.bu kücük insan oldu başımıza bir canavar:))
Sponsor  

ZEYNEP ALDEMİR Offline
#2 Gönderildi : 8 Aralık 2011 Perşembe 01:12:00(UTC)

[Joined]: 8.12.2011(UTC)
[Points]: 3

0 Kere Teşekkür Etti.
aynı problemi bizde yaşıyoruz 16 aylık kızım hayır dediğimde tutturma huyu başladı ve kaşları genelde çatık birde bize çok vuruyor sinirlendiğinde.amaa sakin ve yumuşak ses tonuyla bişeyler söylediğimde hemen yerine getiriyor sinirlenmiyor
DEMET ÖZTÜRK Offline
#3 Gönderildi : 27 Ocak 2012 Cuma 12:40:00(UTC)

[Joined]: 27.1.2012(UTC)
[Points]: 6

0 Kere Teşekkür Etti.
Merhaba, benimde 18 aylık oğlum elinden bişrey aldığm zaman kaşlarını çatmayı bıraın ağlamaya başlıyor eğer çok sinirlenirse beni ısırmaya çalışıyor. Bu durumu mümkün mertebe sinirini azaltacak şeyler bularak atlatmaya çalışıyoruz. Mesela sinirlendiği zaman ilgi alanını hadi bak oyun oynuyoruz diyerek değiştiriyorum hemen unutuyor o anda. Önemli olan sinirini uzatıpta daha sinirli hale getirmemek diye düşünüyorum ve elinden alıp -hayır olmaz diye ikaz edip sinirini çoğaltmak değil de neden elinden aldığınızı anlatarak açıklama yapmak daha yumuşamasına neden olur. O sinirliyken sizinde ona bağırmanız daha çok sinir hali yaşamasına neden olur.
Hızlı Cevapla Hızlı Cevabı Göster
Bu konudaki kullanıcılar
Misafir
Yeni Konu Cevapla
Forumu Atla  
Bu foruma yeni bir konu gönderebilirsiniz
Bu forumdaki konulara cevap yazabilirsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı silebilirsiniz.
[You can edit your posts in this forum.]
Bu forumda anketler yaratamazsınız.
Bu forumdaki anketlere oy verebilirisiniz.