Hoşgeldiniz (Küçükİnsan için belirlediğiniz kullanıcı adı-mail adresi ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz) Arama | Aktif Konular | Giriş

Yeni Konu Cevapla
GÜNAYDIN
MEBRURE ÖZTEKİN Offline
#1 Gönderildi : 27 Şubat 2012 Pazartesi 08:48:00(UTC)

Sıralama: Advanced Member

Gruplar: Registered
[Joined]: 1.2.2012(UTC)
[Points]: 102

1 Kere Teşekkür Etti.
1 Mesajına Toplam 1 Kere Teşekkür Edildi.
GÜNAYDIN ESRA HANIM NASILSINIZ BUGÜN RAHATINIZ NASIL BEN İYİYİM İKRA HANIMLA GÜZEL BİR HAFTA SONU GEÇİRDİK HAVA ÇOK GÜZELDİ HAFTA SONU .ÖĞLEYE KADAR DIŞARDAYDIK KAHVALTISINIDA BALKONDA GÜNEŞTE YAPTIRDIM AMA İŞTAHI ESKİSİ GİBİ DEĞİL ÖNCEDEN NE VERSEK YİYODU ŞİMDİ SADECE SULU ŞEYLERİ TERCİH EDİYOR TAZE SIKILMIŞ MEYVE SUYU VERİYORUM TEK İTİRAZ ETMEDİĞİ ŞEY O DİĞERLERİNİ ZORLA YİYOR ÇARŞAMBA GÜNÜ KİLOSUNU KONTROL ETTİRECEĞİM BAKALIM NASIL GİDİYOR KİLOSU ....BU ARADA BEN OSMANİYE DE OTURUYORUM .DAHA ÖNCE ISPARTA VE BURSA YA GİTMEDİM AMA İKİ ŞEHRİNDE ÇOK GÜZEL OLDUĞUNU DUYDUM BEN ÖZELLİKLE ISPARTAYI MERAK EDİYORUM GÜLLER ŞEHRİ OLARAK BİLİNİYOR YA... BEN DE GÜLLERİ ÇOK SEVİYORUM ARKADAŞIM ORDAN GÜL REÇELİ GETİRMİŞTİ O KADAR HARİKA BİR REYHASI VARDI Kİ...YE YE DOYAMADIM...NEYSE SİZE HAYIRLI GÜNLER NİL HANIM A SELAMLAR
Sponsor  

Esra Kılbüker Offline
#2 Gönderildi : 27 Şubat 2012 Pazartesi 12:47:00(UTC)

Sıralama: Advanced Member

Gruplar: Registered
[Joined]: 22.1.2012(UTC)
[Points]: 177
Woman
[Location]: bursa

1 Kere Teşekkür Etti.
3 Mesajına Toplam 3 Kere Teşekkür Edildi.
maşalah size anneli kızlı güzel güzel hafta sonu geçirmişsiniz ne mutlu. darısı bizim başımıza. biz iyiyiz. bu aralar misafirlerden yoğunuz biraz o yüzden geç yatıp geç kalkıyorum. internetede biraz geç giriyorum. kıyamam ikrayada sıvı şeyler tüketmek istiyor demek canım benim.bizde bakalım 3martta kontrole gideceğiz artık 2haftada 1 doktordaymışız öle dedi doktor hanım. dediğiniz gibi ısparta çok güzel ama o güllerle dolu olduğu zamanlar çok eskidendi. üniversiteliler geldi geleli her yer bina ve düzlük oldu. eskiden hep oranın yaşlıları köylüleri vardı o zamanlar daha sanki nezihdi. şimdi braz çılgınlık üzerine doğru gençlik aklına doğru ilerliyor şehir. gül reçeli de demişken. ben kısmet olursa ağustosta falan oraya gideceğim eğer bu şekilde görüşmek kısmet olursa size gül reçeli göndereyim. isterseniz tabi. nasılsa gidilecek hiç zahmet olmaz sizede bi yararımız dokunur uzaktada olsak:) görüşmek üzere tekrardan hoşçakalın.. ikra yağmur minikede çok selamlar.. kendinize ii bakın.
Hızlı Cevapla Hızlı Cevabı Göster
Bu konudaki kullanıcılar
Misafir
Yeni Konu Cevapla
Forumu Atla  
Bu foruma yeni bir konu gönderebilirsiniz
Bu forumdaki konulara cevap yazabilirsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı silebilirsiniz.
[You can edit your posts in this forum.]
Bu forumda anketler yaratamazsınız.
Bu forumdaki anketlere oy verebilirisiniz.