Hoşgeldiniz (Küçükİnsan için belirlediğiniz kullanıcı adı-mail adresi ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz) Arama | Aktif Konular | Giriş

Yeni Konu Cevapla
nil hanım a selemlar
MEBRURE ÖZTEKİN Offline
#1 Gönderildi : 29 Şubat 2012 Çarşamba 10:26:00(UTC)

Sıralama: Advanced Member

Gruplar: Registered
[Joined]: 1.2.2012(UTC)
[Points]: 102

1 Kere Teşekkür Etti.
1 Mesajına Toplam 1 Kere Teşekkür Edildi.
günaydın esra hanım gözünüzü korkutmak istemedim kusura bakmayın benimki sadece bir öneriydi inşaallah size çeker minikkuş.ben de bugün ikra yı kontrole getirdim doktor iyi olduğunu söyledi iştahsızlığı içinde idrar yolu enfeksiyonu olabilir dedi tahlil yapılacak onu bekliyorum şimdi ikra da teyzesigilde ablamın evi hastanenin karşısında bugün o bakacak ...siz neler yapıyorsunuz havalar nasıl orada burası pazartesi gününden beri yağmurlu hiç durmadan yağıyor ben çok seviyorum yağmurlu havayı iş yerinde çok yorulduğum zaman hemen pencerenin önüne gidiyorum yağmuru izleyince rahatlıyorum sizin rahatınız nasıl iyisinizdir inşaallah anneniz nasıl onada selam söyleyin hayırlı günler size kendinize iyi bakın....
Sponsor  

Esra Kılbüker Offline
#2 Gönderildi : 29 Şubat 2012 Çarşamba 12:50:00(UTC)

Sıralama: Advanced Member

Gruplar: Registered
[Joined]: 22.1.2012(UTC)
[Points]: 177
Woman
[Location]: bursa

1 Kere Teşekkür Etti.
3 Mesajına Toplam 3 Kere Teşekkür Edildi.
tünaydın mebrure hanımcım. baş üstüne selamlarınızı iletirim sizlerde ev halkına selamlarımızı iletirseniz seviniriz. hatta annem başıma geldi selam söylüyor bizzat ileteyim:) biz iyiyiz sadece bacak krampları başladı oda çok rahatsız ediyor. dün gece ani bi kramp yüzünden can havliyle ayağımı karnıma hızla çekince kasıklarıma ağrısı saplandı. bugünde öle geçiriyorum. burası çok soğuk pazartesi gecesinden beridir kar yağıyor.her yer karlı güneş var ama aldatıyor. mart kapıdan baktıracak sanırım. ben karda yürümeyi çok severim. ama bu halimle kapı dışarı çıkamıyorum.ancak balkondan seyretmekle havasını solumakla yetiniyorum. ikraya hem sevindim hem üzüldüm. inşallah tahlillerinde bi sorun çıkmaz. benide haberdar ederseniz sevinirim tahlil sonuçlarından. kendinize iyi bakın. iyi çalışmalar sizlere.
Hızlı Cevapla Hızlı Cevabı Göster
Bu konudaki kullanıcılar
Misafir
Yeni Konu Cevapla
Forumu Atla  
Bu foruma yeni bir konu gönderebilirsiniz
Bu forumdaki konulara cevap yazabilirsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı silebilirsiniz.
[You can edit your posts in this forum.]
Bu forumda anketler yaratamazsınız.
Bu forumdaki anketlere oy verebilirisiniz.