Hoşgeldiniz (Küçükİnsan için belirlediğiniz kullanıcı adı-mail adresi ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz) Arama | Aktif Konular | Giriş

Yeni Konu Cevapla
5 yaşında mutsuzluk sürekli ağlama ve kardeş kıskançlığı parmak emme
Misafir
#1 Gönderildi : 3 Aralık 2012 Pazartesi 23:44:00(UTC)

Sıralama: Guest

Gruplar:
[Joined]: 8.8.2010(UTC)
[Points]: 171

0 Kere Teşekkür Etti.
1 Mesajına Toplam 1 Kere Teşekkür Edildi.
merhaba 5 yaşındaki hilalsu ile 3 yaşında idil adında iki kızım var.İdil mutlu neşeli ve pozitif bir çocuk arada bir inatçılık yapıyor anneye biraz fazla bağımlı bir çocuk ama hilalsu sürekli ağlayan mutsuz kardeşini kıskandığı için 4 yaşından sonra parmak emmeye başlayan bir çocuk oldukça akıllı hazır cevap 2 yıldır kreş eğitimi alıyor ama sürekli okulda arkadaşlarıyla iletişim sorunu yaşıyor kavgacı değil şikayetçi kötü söz söylemez ama ağlar ittirmeyi bilmez hatta ama bağırarak öfkesini belli ediyor eşimle hep onu mutlu etmeye çalışıyoruz gibi bir durum söz konusu çoğunlukla ne oldu kızım yine niye ağladın önemli değil kızım avutmak için uğraşıyoruz idili ihmal ettiğimizi bile söyleyebilirim idili babannesi bakıyor babamız bazen şehir dışına çıkıyor 1 hafta 10 gün gelmiyor ben öğretmenim akşamüstü geliyorum hangi ortama girsek hilalsu aynı şikayetleri yapıyor kendi arkadaşlarıyla okul dışında da görüştürmek için özellikle ayda bir toplanıyoruz benim arkadaşlarımızın çocukları çoğunluk yaşıtı her yere yanımda götürüyorum her şeyi idilden önce yapmak istiyor sürekli onunla yarış içinde AMA BENİM YARDIMINIZI İSTEDİĞİM KONU HİLALSUYUN MUTSUZLUĞU NEDEN HİÇ MUTLU OLMUYOR GÖRSENİZ SURATI SÜREKLİ AĞLAMAKLI BAZEN KONUŞMUYOR SAATLERCE GÖZYAŞI OLMADAN AĞLIYOR IIII GİBİ SESLER ÇIKARIYOR TEK İSTEĞİM MUTLU OLMASI YÜZÜNÜN GÜLMESİ inanın çabalıyorum her gün kitap okuyorum son çıkan çizgi filmleri alıyorum beraber izliyoruz ojeler sürüyorum defile yapıyoruz annecilik oynuyoruz kardeşiyle inatlaştığı zaman kızıyorum elimde olmadan ama kardeşi ona karşı hatalı olduğu zaman da aynı şeyi yapıyorum özür dilettiriyorum kendimi suçluyorum yine de sürekli okuyup diğer arkadaşlarıma danışarak kendimde yanlış gördüğüm şeyleri düzeltmeye çalışıyorum ne yapacağımı şaşırdım ne olur yüzü gülsün artık bana yardım edin aysemarangoz@windowslive.kucukinsan adresine cevap yazınızı gönderirseniz sevinirim bu arada eşimde çocuklarına bağlıdır onları mutlu etmeye çalışır sadece zaman ayırma konusunda problemimiz oluyor kolay kolay bağırmaz bile hilalsu da babasına düşkündür babasının fikirlerine çok değer verir onu memnun etmeye çalışır ama önceliği annedir ben olmadan babasıyla bile bir yere gitmez fazla uzun oldu kusura bakmayın kolay gelsin hayırlı geceler iyi çalışmalar
Sponsor  

Hızlı Cevapla Hızlı Cevabı Göster
Bu konudaki kullanıcılar
Misafir (2)
Yeni Konu Cevapla
Forumu Atla  
Bu foruma yeni bir konu gönderebilirsiniz
Bu forumdaki konulara cevap yazabilirsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı silebilirsiniz.
[You can edit your posts in this forum.]
Bu forumda anketler yaratamazsınız.
Bu forumdaki anketlere oy verebilirisiniz.