Hoşgeldiniz (Küçükİnsan için belirlediğiniz kullanıcı adı-mail adresi ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz) Arama | Aktif Konular | Giriş

Yeni Konu Cevapla
DOĞUMDA ALINAN KİLOLAR
Misafir
#1 Gönderildi : 24 Şubat 2012 Cuma 15:55:00(UTC)

Sıralama: Guest

Gruplar:
[Joined]: 8.8.2010(UTC)
[Points]: 174

0 Kere Teşekkür Etti.
1 Mesajına Toplam 1 Kere Teşekkür Edildi.
MERHABA ESRA HANIM BEN TOPLAM 12 KİLO ALDIM KIZIM 3,5 KİLO DOĞDU HAMİLE KALDIĞIMDA 52 KİLOYDUM NORMAL DOĞUMUN AVANTAJI MI BİLMİYORUM AMA DOĞUMDAN SONRA ESKİ KİLOMA HEMEN DÖNDÜM İLK KONTROLE GİTTİĞİMDE DOKTORUM BİLE ŞAŞIRMIŞTI AMA ŞİMDİ 60 KİLO OLDUM KIYAFETLERİM DAR GELİYOR DAHA FAZLA KİLO ALMAKTAN KORKUYORUM İNŞAALLAH ALMAM BENİM ANNEMDE SİZİN ANNENİZ GİBİ...ŞU ANDAKİ KİLOMA BİLE AZ DİYOR ANNE YÜREĞİ İŞTE DAYANAMIYOR ANNEM BANA HEP ANNE OLUNCA BENİM KIYMETİMİ ANLARSIN DERDİ GERÇEKTENDE ÖYLEYMİŞ. HELE GECELERİ O TATLI UYKUDAN UYANMAK ANNELİĞİN KIYMETİNİ BİR KAT DAHA ARTIRIYOR.BAŞKA BİŞEY İÇİN OLSA O KADAR SIK KALKMAM BEN ...AMA EVLAT İÇİN HER ŞEY YAPILIYOR ONLAR BİZİM CANIMIZ HERŞEYİMİZ ALLAH ONLARA SAĞLIK VERSİN .BENİM ÇIKMA SAATİM YAKLAŞTI KIZIMI ÇOK ÖZLEDİM SİZE HAYIRLI GÜNLER
Sponsor  

Esra Kılbüker Offline
#2 Gönderildi : 25 Şubat 2012 Cumartesi 13:09:00(UTC)

Sıralama: Advanced Member

Gruplar: Registered
[Joined]: 22.1.2012(UTC)
[Points]: 177
Woman
[Location]: bursa

1 Kere Teşekkür Etti.
3 Mesajına Toplam 3 Kere Teşekkür Edildi.
:):)yazınızı okurken bi tebessüm oluştu yansıtmadan geçemedimm... haklısınız rabbim onları korusun bağışlayan kullarına nail eğlesin. hayırlı evlat olmalarını bizlere göstersin inşallah.(amin). maşallah sizede mebrure hanımcım ne güzel 12 kilo ideal diyolar ya zaten. hem bebeinizde gayet güzel kiloda doğmuş maşallah maşallah.. normal doğum her açıdan çok iyi diye boşuna belirtmiyorlar demek ki büyüklerimiz. haklılar. bakalım bizimki şimdilik normal gibi görünüyor. ama rabbim nasıl kısmet edecek ileriki haftalarımızda göreceğiz.. siz hangi şehirdesiniz mebrure hanımcım. gerçekten iyiki bu site var,insan rahat rahat içini dökebiliyor.birşey merak etsek konuşabiliyoruz danışabiliyoruz. hoş sizin gibisine denk gelmekte mucize olsa gerek. ne mutlu bana ve nil'e.....eeeebu arada ikracık nasıl. uyku düzeni yola girdimi?
Hızlı Cevapla Hızlı Cevabı Göster
Bu konudaki kullanıcılar
Misafir
Yeni Konu Cevapla
Forumu Atla  
Bu foruma yeni bir konu gönderebilirsiniz
Bu forumdaki konulara cevap yazabilirsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı silebilirsiniz.
[You can edit your posts in this forum.]
Bu forumda anketler yaratamazsınız.
Bu forumdaki anketlere oy verebilirisiniz.