Hoşgeldiniz (Küçükİnsan için belirlediğiniz kullanıcı adı-mail adresi ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz) Arama | Aktif Konular | Giriş

Yeni Konu Cevapla
TEKRAR MERHABA
MEBRURE ÖZTEKİN Offline
#1 Gönderildi : 27 Şubat 2012 Pazartesi 14:52:00(UTC)

Sıralama: Advanced Member

Gruplar: Registered
[Joined]: 1.2.2012(UTC)
[Points]: 102

1 Kere Teşekkür Etti.
1 Mesajına Toplam 1 Kere Teşekkür Edildi.
AY BEN ÇOK SEVİNDİM BU REÇEL İŞİNE GÖNDERMESENİZ BİLE DÜŞÜNMENİZ YETER ÇOK SAĞOLUN BU ARADA GÖZÜNÜZÜ KORKUTMAK GİBİ OLMASIN AMA SİZ DAHA ÇOK UYKUSUZ KALACAKSINIZ ŞİMDİDEN BOL BOL UYUYUN BENCE İNŞAALLAH UYKU KONUSUNDA SIKINTI ÇEKMEZSİNİZ SİZ DOĞUM YAPTIKTAN SONRADA BU SİTEYE GİRİN TELAŞTAN AKLINIZA GELİRSE TABİ...AMA MUTLAKA GÖRÜŞELİM ÇÜNKÜ MERAK EDİYORUM DOĞUMUNUZU ,NİL HANIM I .O ANKİ DUYGULARINIZI DİNLEMEYİ İSTİYORUM GERÇEKTEN İNŞAALLAH GÖRÜŞÜRÜZ KENDİNİZE İYİ BAKIN HOŞÇAKALIN ALLAH A EMANET OLUN.....
Sponsor  

Esra Kılbüker Offline
#2 Gönderildi : 28 Şubat 2012 Salı 12:49:00(UTC)

Sıralama: Advanced Member

Gruplar: Registered
[Joined]: 22.1.2012(UTC)
[Points]: 177
Woman
[Location]: bursa

1 Kere Teşekkür Etti.
3 Mesajına Toplam 3 Kere Teşekkür Edildi.
gözümü korkutmayın mebrure hanımcım. son 7 hafta hatta daha da az diye içim içime sığmıyor desem yerii.. inşallah kısmet olursa girerim boş zamanlarımda. ay mebrure hanımcım. benim bebekliğim çok sakinmiş ama babası geceleri asla uymazmış hep ağlarmış. inşallah babaya çekmezde bizde rahat ederiz. reçel içinde hiç düşünmeyin. gideceğim zaman size bi şekilde ulaşırım ona göre haberleşiriz. çok öpüyorum sizi. iyi çalışmalar.
Hızlı Cevapla Hızlı Cevabı Göster
Bu konudaki kullanıcılar
Misafir
Yeni Konu Cevapla
Forumu Atla  
Bu foruma yeni bir konu gönderebilirsiniz
Bu forumdaki konulara cevap yazabilirsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı silebilirsiniz.
[You can edit your posts in this forum.]
Bu forumda anketler yaratamazsınız.
Bu forumdaki anketlere oy verebilirisiniz.